28/08/2015

Oferta współpracy

Oferuję kilka form współpracy.

Zachęcam do skorzystania z poniższej formy pomocy psychologicznej, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Formy pomocy psychologicznej, prywatne konsultacje psychologiczne

Konsultacje psychologiczne – psychoedukacja jako formy pomocy psychologicznej, której celem jest lepsze zrozumienie siebie i zdefiniowanie swojego problemu. Chcesz lepiej porozumiewać się z bliskimi? Chcesz się nauczyć skutecznych technik radzenia sobie ze stresem? Obserwujesz u siebie objawy wypalenia zawodowego? Cierpisz na zaburzenia snu? Ta forma spotkania jest dla Ciebie.
Cena: 120 zł/50 minut.

Psycholog biznesu, wsparcie managera
Psycholog biznesu – Jesteś managerem i potrzebujesz wsparcia w rozwoju organizacji? Chcesz usprawnić kulturę organizacyjną? W Twoim zespole pojawiają się palące problemy (konflikty, spadek motywacji, brak kreatywności)? Potrzebujesz wsparcia w procesach negocjacyjnych z kontrahentami? Ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję konsultacje, warsztaty i szkolenia w oddziale Twojej firmy lub w moim gabinecie. Warsztaty i szkolenia są skrojone na potrzeby Twojej firmy. Poprzedzone są analizą potrzeb szkoleniowych. Ponadto przeprowadzam badania marketingowe stanowiące nieodzowny element kampanii wprowadzających produkt czy innowacyjną usługę na rynek. Przygotowuję także testy rekrutacyjne zgodnie ze standardami psychometrycznymi. Psychologia biznesu to dziedzina wiedzy, z której czerpią największe światowe organizacje od wielu lat. Nie wahaj się skorzystać ze wsparcia psychologa biznesu.
Cena: do uzgodnienia w zależności od charakteru usługi.
Formy pomocy psychologicznej, psycholog sportu
Psycholog sportu – czyli jak osiągać upragnione cele w uprawianej dyscyplinie przy pomocy psychologa. Trening mentalny ma na celu uruchomienie zasobów poznawczych zawodnika poprzez m.in.: relaksację, techniki wyobrażeniowe, pracę z oddechem. Trening mentalny służy usprawnieniu koncentracji, pamięci, czujności, stymuluje naukę nowych umiejętności i technik gry, wspiera proces dążenia do celu, a także pozwala na zmianę przekonań i wzmocnienie własnej samooceny. Psycholog sportu pomaga udoskonalić funkcjonowanie poznawcze sportowca, ponadto wspiera w radzeniu sobie ze stresem podczas zawodów.
Cena 120 zł/50 minut.
Formy pomocy psychologicznej, warsztaty dla grup
Warsztaty – niepowtarzalna okazja, by nabyć i rozwinąć przydatne w pracy zawodowej i relacjach interpersonalnych umiejętności osobiste. Warsztaty mają charakter psychoedukacyjny. Proponowana tematyka oraz formy pomocy psychologicznej: techniki radzenia sobie ze stresem, doskonalenia umiejętności komunikacyjnych, kreatywność w pracy, zarządzanie czasem i ustanawianie celów, techniki rozwiązywania konfliktów, inteligencja emocjonalna w praktyce, etc.
Cena do ustalenia w zależności od tematyki, ilości uczestników, miejsca warsztatu.
od 100 zł do 350 zł netto